O ESTE+

Žádný začátek se neobejde bez náhody. Bez ní se neděje téměř nic. Pokud ale chceme v našem pohyblivém světě vytvořit něco trvalého, je toho zapotřebí víc. Vize, vášeň, zápal a také vytrvalost. Tyto atributy vládnou všemu přicházejícímu a stejně tak vládnou i v ESTE+, kde se snažíme vyrábět kvalitní a designový nábytek založený na úctě k funkčnosti. Abychom toho dosáhli, snažíme se společně s designem vybalancovat také použité materiály, kde je pro nás klíčovým kritériem vysoká odolnost proti opotřebení zaručující dlouhou životnost našich produktů. V tomto duchu pracujeme pouze s několika osvědčenými dodavateli, kteří nám tuto vysokou kvalitu naplňující naše standarty zaručí a umožní nám tak nabízet kvalitní zboží za rozumnou cenu.

ESTE+ je v současnosti stále se rozvíjející mladá firma, proto v naší nabídce zatím naleznete pouze dva produkty - dětské křeslo a pohovku. V blízké budoucnosti však naši nabídku rozšíříme o další dětský nábytek.

O našich produktech

Naším zatím prvním cílem je nabízet přizpůsobitelný, funkční a kvalitní nábytek určený dětem. Těm kreativním, svobodomyslným a bezprostředním malým bytostem, které z neznámého důvodu prahnou potom být jako my, dospělí. Vařit, starat se o děti, panenky, a tak jsme pro ně vytvořili něco na čem mohou sedět stejně pohodlně a rádi jako my - dětskou pohovku.

Naše dětské pohovky mají velmi jednoduchý design - nejen proto, aby mohly hrdě stát vedle těch dospělých, ale hlavně proto, že jednoduchost nejlépe rozvíjí dětskou představivost. Naše křesla a pohovky totiž nejsou obyčejné. Lehce se mohou změnit v pevnost, ochranný val, balvan, trampolínu, skrýš. To aby mohly být naše pohovky takto neobyčejné a zároveň bezpečné zaručuje jejich konstrukce, která je tvořena pouze několika díly pevného lepeného molitanu. Pohovky jsou tak stabilní, ale zároveň lehké a měkké a díky snímatelnému pratelnému potahu také snadno udržovatelné. A vy se nemusíte bát ani o děti, ani o pohovku.

Čalounění a látky

Vzhledem k tomu, že je náš nábytek určen hlavně dětem, vybíráme látky nejen základě designu, ale především na základě jejichž funkčnosti. Dětská pohovka, která nemá snímatelný a snadno udržovatelný, odolný potah, by totiž nedělala radost dospělým ani dětem. Všechny naše dětské pohovky jsou proto potaženy velmi odolnou a snadno udržovatelnou látkou Rally, která je upravena vysoce účinnou nešpinivou úpravou nanotex. Jde o velmi malé fluoro-karbonové částice uchycené přímo do vlákna, které zajišťují, že jsou případné skvrny účinně izolovány od zbytku látky. Díky tomuto ošetření snese látka také velký počet pracích cyklů při šetrném praní do 30°C aniž by došlo k jejímu opotřebení nebo změně barvy.

Prodlužte životnost vašeho nábytku

Žijeme sice v konzumním světě, kdy si vše můžeme kupovat stále dokola, daleko efektivnějším a hlavně šetrnějším přístupem je ale pravidelná péče o to, co již máme. To se samozřejmě týká i vašeho nábytku, který vám díky tomu může sloužit o mnoho let déle.

Pokud je to možné, měňte potahy našich pohovek tak často, jak to jde. Prodloužíte tím jejich životnost a zajistíte rovnoměrné opotřebovávání. Textilie chraňte i před přímým slunečním světlem, předejdete tak vyblednutí. Jejich čistotu zajistíte pravidelným vysáváním.

Jelikož jsou naše pohovky určené dětem hrozí jim kromě běžného opotřebení hlavně zvýšené riziko výskytu různých skvrn. Níže proto uvádíme přehled několika způsobů, jak vyčistit ty nejčastější typy skvrn.

Káva - přikládáním papírové utěrky nejdříve odsajte, co nejvíce tekutiny a poté setřete vlhkou houbičkou.

Fixa, inkoust - jemně přikládejte houbičku namočenou v čistém lihu, poté setřete vodou a neutrálním mýdlem.

Make-up, rtěnka - čistěte houbičkou s rozředěným neutrálním šamponovacím čističem a pak opláchněte vodou.

Žvýkačka - zmrazte ledem a odstraňte co nejvíce pevného materiálu. Zbytek rozpouštějte etylalkoholem a odsávejte papírovou utěrkou nebo hadříkem, dále použijte neutrální mýdlový roztok a nakonec omyjte vodou.

Čokoláda, ovoce, zmrzlina - přikládejte houbičku s neředěným čpavkem, poté setřete. Pokud nějaké skvrny přetrvávají, umyjte látku vodou a neutrálním mýdlem.

Limonáda, pivo, ocet - přikládejte houbičku s vodou naředěným čpavkem (1 díl čpavku na 8 dílů vody), poté dobře setřete vodou a neutrálním mýdlem.

Máslo, olej, vosk - na skvrnu položte papírovou utěrku a přikládejte horkou žehličku, poté čistěte suchou pěnou. Pokud skvrna přetrvá, umyjte vodou a neutrálním mýdlem.

vše o nákupu | 777 575 755 | esteplus@esteplus.cz
Este plus, s.r.o.

Sídlo firmy:
Františky Stránecké 8
602 00  BRNO

Provozovna:
Františky Stránecké 10
602 00 BRNO
 

esteplus@esteplus.cz

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 67098.

Fakturační údaje:

ESTE plus, s. r. o.
Františky Stránecké 548/10, 602 00 Brno
IČ: 292 28 131
bankovní spojení u ČSOB, č. ú. 238044361/0300

Napište nám